Refarm
» Biyogüvenlik konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından Refarm A.Ş.’nin bilgi paylaşım web sitesine hoş geldiniz. English  |  Türkçe
 
 
Anasayfa » Ruminant Ürünleri » Yem Katkı Maddeleri ve Konsantre Civciv Besleme Ürünü
 

»Yem Katkı Maddeleri

 

Pro-Vitalyte
Buzağı, Kuzu ve Oğlaklarda görülen ishallerin kontrolünde, Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, Vitamin ve elektrolit yetersizliklerinin giderilmesi, Stres varlığında, bağışıklık gelişiminin desteklenmesi, Hücreler için antioksidan korumanın sağlanması, Rehidrasyonun giderilmesinin desteklenmesinde, Süt mama veya içme sularına katılabilir halde toz formda üretilmiş doğal bir üründür. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Vitalfarm
Bütün hayvan türlerinde kullanılabilen, içme suyu ile kullanabilmek için likit formu ve yemlere katılabilmek için toz formu olan bitkisel bir yem katkıdır. Solunum ve sindirim sisteminde hastalık yapan zararlı mikroorganizmaların çoğalmalarını engeller. Doğal bakterisidal ve ekspektoran etki gösterir. T hücrelerinin sayısını artırıp genel immuniteyi teşvik eder. Tamamen doğal bir üründür.Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Grofarm
Bütün hayvan türlerinde kullanılabilen, içme suyu ile kullanabilmek için likit formu ve yemlere katılabilmek için toz formu olan bitkisel bir yem katkıdır. Doğal antiviral etki gösterir. Sindirilebilir ve yararlanılabilir formda demir, kalsiyum, çinko, bakır, potasyum, sodyum, fosfor ve manganez gibi birçok mineral içerir. Hasar görmüş karaciğer hücrelerinin yenilenmesini ve bağırsakların güçlenmesini sağlar. Tamamen doğal bir üründür. Ayrıntılı bilgi için arayınız.


Farmeim
Bütün hayvan türlerinde kullanılabilen, içme suyu ile kullanabilmek için likit formu ve yemlere katılabilmek için %50’lik ve %100’lük toz formu olan bitkisel bir yem katkıdır. Farmeim tüm coccidia türlerine karşı etkilidir. Sindirilmiş ookistlerin bağırsak epitellerine girmesine engel olur, üremelerini ve epitel hücrelerine zarar vermelerini önler. Koksidiyozise karşı bağışıklık oluşmasına engel olmaz ve bağışıklık sistemini destekler. Tamamen doğal bir üründür.
Ayrıntılı bilgi için arayınız.

By-Pass Yağı
Enerji Booster ve Enerji Booster 100
Süt sığırları için geliştirilmiş rumen bypass yağ ürünleridir.% 98 yağ asidi içerir. Süt bileşenlerini ve süt üretimini arttırır. Vücutgelişimine yardımcı olur. Ayrıntılı bilgi için arayınız.


 

 

                     
 
» FAALİYET ALANLARIMIZ » BİLGİ BANKASI » ÜRÜN VE HİZMETLER                        » ÜRÜN VE HİZMETLER » LİNKLER
· Hayvan Sağlığı
· Çevre Sağlığı
· Gıda Güvenliği
· İnsan Sağlığı

» İLETİŞİM
· Adres Bilgileri
· Mesaj Formu
· Site Haritası

·  Hayvan Sağlığı
·  Ruminant Ürünleri
·  Kanatlı Ürünler
·  Equine

·  Evcil Hayvanlar

·  Akuakültür

·  Çevre Sağlığı

·  Rodent Kontrol


· Dezenfektanlar
· Aşı Stabilizatörleri
· Su pH düzenleyicisi
· Rodent Kontrol Ürünleri
· Haşere Kontrol Ürünleri
· Kuluçka Makineleri ve
  Otomasyon Sistemleri

· Yumurta Sanitasyon Makineleri
   ve Vakum Tankı

· Buzağı / Oğlak Kulübeleri
· Buzağı Besleme Makineleri
· Buzağı Mamaları
· Kuzu / Oğlak Mamaları
· At Performans Ürünü

· Yem Katkı Maddeleri ve
  Konsantre Civciv Besleme Ürünü

· Havalandırma Sistemleri

· Sera-Bir
· Set Bir
· Tusedad
· Yum-Bir
· Visad
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2014 Web Tasarım Data1