Refarm
» Biyogüvenlik konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından Refarm A.Ş.’nin bilgi paylaşım web sitesine hoş geldiniz. English  |  Türkçe
 
 
Anasayfa » At Ürünleri » Rodent Kontrol Ürünleri
 
Kanatlı Ürünleri
Ruminant Ürünleri
Çevre ve Akua Ürünleri
Pet Ürünleri
At Ürünleri
Sera Ürünleri
Ekipmanlar

» Rodent Kontrol Ürünleri

Fare Kontrol Sistemi Ürünleri, ABD'nin Medison bölgesinde 1974 yılında kurulmuş olan Bell Laboratuarlarında, yapılan özel araştırmaların sonucunda elde edinilmiş bilgiler neticesinde üretilmiştir. Bell Laboratuarlarının işi yalnızca "Kemirgenler İle Mücadele Etmek" olup tüm çalışmalarını bu alanda yaparak bu konunun tamamen uzmanı olmuşlardır. Bell Laboratuarları kemirgenler ile mücadele etmek için üstün lezzet ve cezbedici kokuya sahip Tomcat Fare Yemlerini, zehir bulundurmak istemeyen ve farenin daha fazla gezinmeden yapışıp kalması istendiği durumlar için Tomcat Yapışkan Tuzaklarını ve yemleri dış etkilere karşı korumak amacıyla Tomcat Fare Yemleme Kaplarını üretmişlerdir.

Fare yemlerinde en önemli konu yemi fareye en kolay ve en çok miktarda yedirebilmektir. Bunun da yolu lezzet ve kokudan geçer. Fare yemleri çok farklı ortamlarda kullanılır. Bu ortamlarda kemirgenlerin birçok değişik besin maddesi ile karşılaşması mümkündür. Özellikle gıda maddelerinin depolandığı yerlerde kemirgenler kendi damak tatlarına uygun pek çok yiyecek bulurlar. Bu tür ortamlara konacak olan yemler tat ve koku açısından ortamdaki diğer gıda maddelerini unutturacak lezzette olmalıdır. Mücadelenin başarılı olabilmesi için doğru yemin kullanılması gerekir.

Fare yemlerimiz, 15-20 çeşit tahıldan oluşmuştur. Tamamen farenin en çok sevdiği yiyeceklerden üretilerek fareler için bulunmaz ve değişilmez bir tattır. Bu özellikleri 2 açıdan önemlidir.

1. Tomcat yemlerini tadan kemirgenler bu yemlerin tadını aldıktan sonra artık kolay kolay ortamdaki başka bir gıda maddesini tercih etmeyeceklerdir. Dolayısı ile bu yemleri kullananlar kemirgenlerle mücadele esnasında aynı zamanda kendi ürünlerini de korumuş olacaklardır.
2. Kemirgenlerin zehirli yemleri çabuk kabullenmeleri onlarla mücadelede kolaylık sağlar. Zira zehirli yemleri yemeyi kabullenen fare ve sıçanlar öldürücü dozu daha çabuk alırlar ve böylece sonuca daha çabuk ulaşılır.


Blok ve Granül Yemler

Yem İstasyonları
Yapışkan Tuzaklar
Mekanik Tuzaklar
Cezbedici
                     
 
» FAALİYET ALANLARIMIZ » BİLGİ BANKASI » ÜRÜN VE HİZMETLER                        » ÜRÜN VE HİZMETLER » LİNKLER
· Hayvan Sağlığı
· Çevre Sağlığı
· Gıda Güvenliği
· İnsan Sağlığı

» İLETİŞİM
· Adres Bilgileri
· Mesaj Formu
· Site Haritası

·  Hayvan Sağlığı
·  Ruminant Ürünleri
·  Kanatlı Ürünler
·  Equine

·  Evcil Hayvanlar

·  Akuakültür

·  Çevre Sağlığı

·  Rodent Kontrol


· Dezenfektanlar
· Aşı Stabilizatörleri
· Su pH düzenleyicisi
· Rodent Kontrol Ürünleri
· Haşere Kontrol Ürünleri
· Kuluçka Makineleri ve
  Otomasyon Sistemleri

· Yumurta Sanitasyon Makineleri
   ve Vakum Tankı

· Buzağı / Oğlak Kulübeleri
· Buzağı Besleme Makineleri
· Buzağı Mamaları
· Kuzu / Oğlak Mamaları
· At Performans Ürünü

· Yem Katkı Maddeleri ve
  Konsantre Civciv Besleme Ürünü

· Havalandırma Sistemleri

· Sera-Bir
· Set Bir
· Tusedad
· Yum-Bir
· Visad
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2014 Web Tasarım Data1