pp Refarm A.Ş. | Biyogüvenlik Bizim İşimiz
Refarm
» Biyogüvenlik konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından Refarm A.Ş.’nin bilgi paylaşım web sitesine hoş geldiniz. English  |  Türkçe
 
 
Anasayfa » Ürün ve Hizmetlerimiz
 

» Pet Sağlık Ürünleri


Probio Life OB – Probiyotik + Proteaz Enzimi + Prebiyotik
Probiyotik (B. licheniformis ATCC 53757), proteaz enzimi (EC 3.4.21.), prebiyotik (MOS), A, D3, E, H2, C vitaminleri, organik Zn ve Se iz mineralleri, ve inaktif maya içeren tamamlayıcı bir yemdir. Süs kuşlarında, yumurta amaçlı yetiştirilen kanatlılarda, broilerler ve yaygın olmayan etçi ve yumurtacı kanatlı türlerinde sindirim sistemini, immun sistemi ve genel sağlık durumunu destekler. Ambalaj şekilleri 50 g’lık HDPE şişe ve 1 kg’lık HDPE kavanoz. Ayrıntılı bilgi için arayınız.


Probio Life – Probiyotik + Prebiyotik
Probio Life, probiyotik (micro-encapsulated E. faecium NCIMB 10415), A, D3, E, H2, C vitaminleri, organik Zn ve Se iz mineralleri, prebiyotik (MOS) ve inaktif maya içeren tamamlayıcı bir yemdir. Kedi ve köpeklerde, buzağı ve oğlaklarda, yumurta amaçlı yetiştirilen kanatlılarda, broilerlerde ve hindilerde sindirim sistemini, immun sistemi ve genel sağlık durumunu destekler. Ambalaj şekilleri 100 g’lık HDPE şişe ve 1 kg’lık HDPE kavanoz Ayrıntılı bilgi için arayınız.


Probio Life VG – Doğal Antibakteriyal + Antiviral
Probio Life VG, bitkisel ekstraktlar, (Vitalfarm and Grofarm), A, D3, E, H2, C vitaminleri, organik Zn ve Se iz mineralleri ve inaktif maya içeren bir tamamlayıcı yemdir. Virüslere, patojenik bakterilere ve mantarlara karşı antibakteriyal, antifungal ve antiviral aktivite gösterir.Ambalaj şekli 100 g’lık HDPE şişe Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Farmeim A+K – Doğal Antikoksidiyal
Farmeim A+K, A ve K vitaminlerini içeren bitkisel yem/mama katkısıdır ve kedilerde, köpeklerde, süs kuşlarında ve güvercinlerde koksidiyozisin önlenmesinde ve tedavisinde kullanılır.
Ambalaj şekli 100 g’lık poşet. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Farmeim Liquid – Doğal Antikoksidiyal
Farmeim likit kedilerde, köpeklerde, süs kuşlarında ve güvercinlerde koksidiyozis tedavisinde kullanılan bitkisel bir karışımdır.. Ambalaj şekli 100 ml’lik HDPE şişe. Ayrıntılı bilgi için arayınız.


LCS3- Yürüyen Haşereler Karşı Doğal Çözüm
LCS3 yürüyen insektlere karşı doğal ürün olarak kullanılır. Özel saflıkta ki LCS3 tatlı su diatomaceousearth (DE)’den üretilmiştir. LCS3, insektlerin kabuk zarlarını fiziksel olarak aşındırır, mumsu koruyucu tabakasını absorbe eder ve dehidrasyon nedeniyle hızlı ölümlere sebep olur. İnsektler LCS3’ün etkisine karşı immunite kazanamazlar ve dirençlilik gelişmez. İnsektlerin kontrolünde çok etkilidir. Gıda kalitesinde, organik yetiştiriciliğe uygundur. Bit, pire, kenelerin kontrolü, metabolizmanın artması, ev içinde ve çevresinde kullanım, tüm hayvanlarda güvenli kullanım, bünyesinde tat ve koku bulundurmaz. 120 gr ve 1 kg’luk ambalajlarda. Ayrıntılı bilgi için arayınız.


                     
 
» FAALİYET ALANLARIMIZ » BİLGİ BANKASI » ÜRÜN VE HİZMETLER                        » ÜRÜN VE HİZMETLER » LİNKLER
· Hayvan Sağlığı
· Çevre Sağlığı
· Gıda Güvenliği
· İnsan Sağlığı

» İLETİŞİM
· Adres Bilgileri
· Mesaj Formu
· Site Haritası

·  Hayvan Sağlığı
·  Ruminant Ürünleri
·  Kanatlı Ürünler
·  Equine

·  Evcil Hayvanlar

·  Akuakültür

·  Çevre Sağlığı

·  Rodent Kontrol


· Dezenfektanlar
· Aşı Stabilizatörleri
· Su pH düzenleyicisi
· Rodent Kontrol Ürünleri
· Haşere Kontrol Ürünleri
· Kuluçka Makineleri ve
  Otomasyon Sistemleri

· Yumurta Sanitasyon Makineleri
   ve Vakum Tankı

· Buzağı / Oğlak Kulübeleri
· Buzağı Besleme Makineleri
· Buzağı Mamaları
· Kuzu / Oğlak Mamaları
· At Performans Ürünü

· Yem Katkı Maddeleri ve
  Konsantre Civciv Besleme Ürünü

· Havalandırma Sistemleri

· Sera-Bir
· Set Bir
· Tusedad
· Yum-Bir
· Visad
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2014 Web Tasarım Data1