Refarm
» Biyogüvenlik konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından Refarm A.Ş.’nin bilgi paylaşım web sitesine hoş geldiniz. English  |  Türkçe
 
 
Anasayfa » Ürün ve Hizmetlerimiz » Rodent Kontrol Ürünleri » Yem İstasyonları
 

» Yem İstasyonları

Tomcat Lp Bait St, Tomcat Protecta ve Tomcat RTU Bait St tamamen rodentlerin kendini güvende ve rahat hissedeceği şekilde dizayn edilip, başka canlıların yeme ulaşmasını engellemek amaçlı tasarlanmıştır. Mücadelenin güvenli yapılması için kullanılmalıdır.

 

 

 

 


 

Ambush

Yüksekliği az olduğundan paletaltları gibi dar alanlarda da kullanıma uygun, 4 adet blok yem koyulabilen,%100 geri dönüşümlü maddeden üretilmiş Protecta® EVO® AMBUSH™, çok kolay temizlenir,darbelere karşı dayanıklıdır ve güvenli bir kilitleme sistemine sahiptir,anahtarsız hiçbir canlı tarafından zorlama ile açılamaz. IPM (Entegre PestYönetimi) programları için yakalama gerektiğinde Trapper T-Rex ve Trapper Mini Rex ile birlikte kullanılabilir. Tomcat LP Bait Station

LP Yemleme Kabı, üçgen formu ile köşelere adapte olur. Ayrıca yüksekliğinin daha az olması    sebebi ile palet altlarına rahatlıkla yerleştirilebilir. Blok yem ve granül yem konulabilecek yeri vardır. Bu istasyon da hem fareler hem sıçanlar için kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Kilit sistemine sahiptir.
Tomcat Protecta Landscape

Tomcat Protecta Landscape, en büyük ve en gelişmiş kaya tipi istasyondur. Hemfareler hem de sıçanlar için kullanılabilir. İçine bol miktarda kuru, sıvı vetoz yem alabilir. Kilit sistemine sahiptirler. Yem kısmına denk gelen kapakkısmı kemirgenlerin yem yerken başlarını çarpmamaları için yükseltilmiştir.Genellikle dış alanlarda kullanılır.
Sidekick

Protecta Sidekick anahtarı dışında açılması imkansız olan güvenli ve yüksek kalitede dayanıklı istasyondur. Hem yakalama ve hem de izleme amaçlı kullanılabilir. İç köşeler yuvarlak yapıda olup kolaylıkla temizlenebilir.

241mmx 222mm x 114mm ölçülerinde olup, dar alanlarda ve aşırı sıcak ortamlarda darahatlıkla kullanılabilir. İçine 1 kg’a kadar blok yem koyulabilir. 


Tomcat RTU

Küçük ev tipi fareler için ev tipi istasyondur, üçgen formu ile köşelere kolayca uygulanır. Granül yemler ve blok yemlerin konulacağı yerleri bulunur. Palet altlarına, mutfak dolaplarına veya beyaz eşyaların arkaları gibi dar alanlar için uygundur. Kilit sistemine sahiptir.
Baiters

İç alan istasyonu olarak bilinir. Daha çok bina içlerinde, kapalı alanlarda kullanılır. Fare ve sıçanlar için iki farklı boyu vardır. Hem granül yem hem blok yem için yeri mevcuttur. Kilit sistemine sahip değildir.

 

                     
 
» FAALİYET ALANLARIMIZ » BİLGİ BANKASI » ÜRÜN VE HİZMETLER                        » ÜRÜN VE HİZMETLER » LİNKLER
· Hayvan Sağlığı
· Çevre Sağlığı
· Gıda Güvenliği
· İnsan Sağlığı

» İLETİŞİM
· Adres Bilgileri
· Mesaj Formu
· Site Haritası

·  Hayvan Sağlığı
·  Ruminant Ürünleri
·  Kanatlı Ürünler
·  Equine

·  Evcil Hayvanlar

·  Akuakültür

·  Çevre Sağlığı

·  Rodent Kontrol


· Dezenfektanlar
· Aşı Stabilizatörleri
· Su pH düzenleyicisi
· Rodent Kontrol Ürünleri
· Haşere Kontrol Ürünleri
· Kuluçka Makineleri ve
  Otomasyon Sistemleri

· Yumurta Sanitasyon Makineleri
   ve Vakum Tankı

· Buzağı / Oğlak Kulübeleri
· Buzağı Besleme Makineleri
· Buzağı Mamaları
· Kuzu / Oğlak Mamaları
· At Performans Ürünü

· Yem Katkı Maddeleri ve
  Konsantre Civciv Besleme Ürünü

· Havalandırma Sistemleri

· Sera-Bir
· Set Bir
· Tusedad
· Yum-Bir
· Visad
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2014 Web Tasarım Data1