Refarm
» Biyogüvenlik konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından Refarm A.Ş.’nin bilgi paylaşım web sitesine hoş geldiniz. English  |  Türkçe
 
 
Anasayfa » Hakkımızda
 
Biz Kimiz
Vizyon & Misyon
Kalite Politikası
İnternet Sitesi Kullanım Koşulları
Bizden haberler
Basında Biz

» İnternet Sitesi Kullanım Koşulları

Refarm İnternet Sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm, Refarm İnternet Sitesini (Site) ziyaret ve kullanım koşullarını içermektedir.
Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, vb.) Refarm’a ait olup, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu haklarını ihlal eden kişiler, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu’nda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Refarm ilgili yasal işlem başlatma hakkında sahiptir.

Refarm A.Ş. bu internet sitesinde bulunan bilgileri ve verileri herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Ürünler hakkındaki bilgiler, farklı ülkelerdeki ruhsatlandırma koşullarına göre farklılık gösterebilir.

İşbu internet sitesinde yer alan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve uygulanabilirliği konusunda Refarm A.Ş.’nin herhangi bir taahhüdü ve garantisi bulunmamakta olup, bilginin kullanımı, internet kullanıcısının münhasır sorumluluğundadır.
Kullanıcı bu internet sitesinden kullandığı bilgiler nedeni ile uğradığı ya da uğrayabileceği zararlar için Refarm A.Ş.’den herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul eder.

Bu internet sitesinin bağlantıları ile Refarm A.Ş.’nin kontrolü dışındaki internet sitelerine erişim sağlanması mümkündür. Ancak, Refarm A.Ş.’nin bağlantılarını ya da değişikliklerini ve güncelleştirmelerini de içerecek şekilde bağlanılan internet sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Bağlantılar ziyaretçilere yalnızca kolaylık sağlamak için sunulmuş olup bu internet sitesine dahil edilmeleri hiçbir şekilde Refarm A.Ş.’nin ilgili internet sitelerine katıldığı ya da bunlara sponsor olduğu anlamına gelmemektedir.

İşbu internet sitesinin kullanımı sırasında doğabilecek herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kusur, virüs bulaşması, sistem arızası vs. sebepler neticesinde ortaya çıkan zarardan Refarm A.Ş. ve/veya çalışanları ve/veya ortakları hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


 

 

                     
 
» FAALİYET ALANLARIMIZ » BİLGİ BANKASI » ÜRÜN VE HİZMETLER                        » ÜRÜN VE HİZMETLER » LİNKLER
· Hayvan Sağlığı
· Çevre Sağlığı
· Gıda Güvenliği
· İnsan Sağlığı

» İLETİŞİM
· Adres Bilgileri
· Mesaj Formu
· Site Haritası

·  Hayvan Sağlığı
·  Ruminant Ürünleri
·  Kanatlı Ürünler
·  Equine

·  Evcil Hayvanlar

·  Akuakültür

·  Çevre Sağlığı

·  Rodent Kontrol


· Dezenfektanlar
· Aşı Stabilizatörleri
· Su pH düzenleyicisi
· Rodent Kontrol Ürünleri
· Haşere Kontrol Ürünleri
· Kuluçka Makineleri ve
  Otomasyon Sistemleri

· Yumurta Sanitasyon Makineleri
   ve Vakum Tankı

· Buzağı / Oğlak Kulübeleri
· Buzağı Besleme Makineleri
· Buzağı Mamaları
· Kuzu / Oğlak Mamaları
· At Performans Ürünü

· Yem Katkı Maddeleri ve
  Konsantre Civciv Besleme Ürünü

· Havalandırma Sistemleri

· Sera-Bir
· Set Bir
· Tusedad
· Yum-Bir
· Visad
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2014 Web Tasarım Data1