Refarm
» Biyogüvenlik konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından Refarm A.Ş.’nin bilgi paylaşım web sitesine hoş geldiniz. English  |  Türkçe
 
Anasayfa » Kanatlı Ürünler, » Kuluçka Makineleri ve Otomasyon Sistemleri » Kuluçka Makineleri
 
Kanatlı Ürünleri
Ruminant Ürünleri
Çevre ve Akua Ürünleri
Pet Ürünleri
At Ürünleri
Sera Ürünleri
Ekipmanlar

» Kuluçka Makineleri

SmartPro™ Kuluçkahane geleceğinin yeni nesil dizaynı

Pas Reform, Circadian İnkubasyonu sağlayan, en son ve en gelişmiş,modüler, single-stage makine serisi olan SmartPro™’ yu sunmaktadır.

Modern Kuluçkahane yöneticisinin hedefi çok sayıda uniform, dinç civcivler üretmektir. Dinçlik bir sağlık kriteridir ve değişik çiftlik koşullarında farklı civcivlerin performansı ve dayanıklılığı ile doğrudan ilişkili olup tavuğun embriyo aşamasında ortaya çıkar; örneğin inkubasyon sırasındaki kritik süreçlerde sıcak ya da soğuk olması. Bu fizyolojik bir aşamada başarılı bir çiftlik hayatı yaşayacak bir tavuk üretmek için“embriyonik-işaret”e neden olur.

Circadian Incubation™ kullanımının desteklemek için, inkubatorün iklim kontrolü tam bırakmalıdır. Gerçek homojen ısı dağılımını sağlamadaki zorluk; yumurtaların etrafındaki ısıyı etkilemeyecek  enerji değişimi, CO2/O2  ve nemi sağlamaktır.

Bu zahmetli ihtiyacı karşılamak için, Pas Reform SmartPro™ 3 kritik özelliğibir araya getirdi: 

Modüler dizayn
Vortex™-tabanlı hava akımı prensibi
Adaptive Metabolic Feedback™

Modüler Inkubator dizaynı

Modüler dizayn, sökülür takılır alanlar yaratarak, inkubatorünbaşlı başına kontrolünü sağlar. 100.000’den fazla çıkım yapacak yumurtanın homojen sıcaklığını sağlamanın tek yolu budur. Her bir modüler bölüm kendi sıcaklığı, ısıtma ve soğutması ve havalandırma sistemleri ile desteklenir.

Vortex tabanlı hava akımı

Computational Fluid Dynamics’i kullanan detaylı analiz göstermektedir ki inkubator içindeki enerji dönüşümünü, CO2/O2 ve nemi sağlamanın en etkili yolu hava pompası pervanesinde mümkün olduğu kadar spesifik derinlikte ve yoğunlukta hava akımı yaratmaktır. Bu araştırma, pratik saha araştırmaları ile birleştirilmiş edilmiş ve Pas Reform’un yeni markası Vortex™’in dizaynı ve yapısına yön vermiştir.Adaptive Metabolic Feedback™ (Uygulanabilir Metabolik Kazanım)  

 Adaptive Metabolic Feedback™ (AMF™) büyüyen her bir embriyonun gelişimi sırasında inkubasyon ortamının tüm metabolik ihtiyaçlarını karşılaması için geliştirilmiştir. Nem ve CO2 yönetimine odaklanarak AMF™ parametreleri kontrol etmek ve embriyonun ihtiyacına göre inkubator ortamına ince ayarlamalar yapabilmek için sürekli olarak zamanı-değişen parti embriyo metabolizmalarını okur. Sonunda AMF™ hava akışını, neminevaporasyonunu ve hava dağılımını optimize ederek uniformiteyi maksimum hale getirir.

Şimdi ve gelecekte seçeceğinizdamızlık hayvan cinsinin ihtiyaçlarına göre tamamıyla kontrol edilebilir,modüler dizayn ekleyerek, gerekli kuluçka ortamını kendiniz istediğiniz zamandayapabilirsiniz.SMARTPRO GELİŞİM MAKİNESİ

SMARTHATCH ÇIKIM MAKİNESİ

SMARCENTER KONTROL MERKEZİ
                     
 
» FAALİYET ALANLARIMIZ » BİLGİ BANKASI » ÜRÜN VE HİZMETLER                        » ÜRÜN VE HİZMETLER » LİNKLER
· Hayvan Sağlığı
· Çevre Sağlığı
· Gıda Güvenliği
· İnsan Sağlığı

» İLETİŞİM
· Adres Bilgileri
· Mesaj Formu
· Site Haritası

·  Hayvan Sağlığı
·  Ruminant Ürünleri
·  Kanatlı Ürünler
·  Equine

·  Evcil Hayvanlar

·  Akuakültür

·  Çevre Sağlığı

·  Rodent Kontrol


· Dezenfektanlar
· Aşı Stabilizatörleri
· Su pH düzenleyicisi
· Rodent Kontrol Ürünleri
· Haşere Kontrol Ürünleri
· Kuluçka Makineleri ve
  Otomasyon Sistemleri

· Yumurta Sanitasyon Makineleri
   ve Vakum Tankı

· Buzağı / Oğlak Kulübeleri
· Buzağı Besleme Makineleri
· Buzağı Mamaları
· Kuzu / Oğlak Mamaları
· At Performans Ürünü

· Yem Katkı Maddeleri ve
  Konsantre Civciv Besleme Ürünü

· Havalandırma Sistemleri

· Sera-Bir
· Set Bir
· Tusedad
· Yum-Bir
· Visad
Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2014 Web Tasarım Data1